المملكة المغربية ♥️

Reacties
    21.305
    10-01-2009

MVC Premium MVC Premium
    Allahumma salli `ala Muhammadin, wa `ala aali Muhammadin, kama sallayta `ala aali Ibrahima, innaka Hamidum Majid.

Allahumma barik `ala Muhammadin, wa `ala aali Muhammadin, kama barakta `ala aali Ibrahima, innaka Hamidum Majid
    Moge Allah azza wa jall jullie harten vullen met zijn liefde & barmhartigheid.♥️Allah ya7afdék Vôtre Majesté Vive Sidna

المملكة المغربية ♥️

Reacties
    21.305
    10-01-2009

MVC Premium MVC Premium
    Citaat Geplaatst door prinses3arbia Bekijk reactie
    Allahoema hdieni fieman hadait, wa 'aafinie fieman 'aafait, wa tawallanie fieman tawallait, wa baarik lie fiemaa a'tait, wa qinie sjarra maa qadhait,fa innaka taqdhie wa laa joeqdhaa 'alaik. Innahoe laa jadzilloe man waalait, wa laa ja 'izzoen man 'aadait, tabarakaata rabbanaa wa ta'aalait, nastaghfiroeka wa natoeboe ilaik, wa sal-Lallaahoe 'alan nabiey.

O Allaah, laat mij behoren tot degenen die U hebt geleid, en laat mij behoren tot degenen die U hebt gered, en laat mij behoren tot de degene die U hebt uitgekozen. En zegen alles wat U mij hebt gegeven en bescherm mij tegen het kwaad dat U hebt geschapen, waarlijk U besluit alles en niemand kan tegen U een ander besluit nemen. Waarlijk degene die U liefheeft kan niet onteerd worden en degene die U vernedert kan niet geeerd worden, U bent gezegend, o Heer en hoog verheven. Onze Heer, wij vragen U om Uw vergeving en keren ons tot U in berouw en moge Allaah zegeningen en genade geven aan de Profeet. Vrede zij met hem. ❤
    .
    Moge Allah azza wa jall jullie harten vullen met zijn liefde & barmhartigheid.♥️Allah ya7afdék Vôtre Majesté Vive Sidna

Ja ik ben een oudlid

Reacties
    123
    22-09-2022

قال الله -جل وعلا-: إِنَّ اللَّهَ وَمَلائِكَتَهُ يُصَلُّونَ عَلَى النَّبِيِّ يَا أَيُّهَا الَّذِينَ آمَنُوا صَلُّوا عَلَيْهِ وَسَلِّمُوا تَسْلِيمًا [الأحزاب:56]

Ja ik ben een oudlid

Reacties
    123
    22-09-2022

اميرة العربية

كيف حالك؟

About the dua in jouw hoekje daar wil ik je graag over vertellen dat de saheeh dua die overgeleverd is vanuit de Sunnah als volgt gaat:

Overgeleverd door Anas:

اللَّهُمَّ يَا مُقَلِّبَ الْقُلُوبِ، ثَبِّتْ قَلْبِي عَلَى دِينِك

Opgenomen in adaab al mufrad

Of vanuit de hadith overgeleverd door ibn sam3an alkilabiy:

يَا مُثَبِّتَ الْقُلُوبِ ثَبِّتْ قُلُوبَنَا عَلَى دِينِكَ

Opgenomen in Sunan ibnu Majah

Daarnaast hartstikke fijn dat jij er nog bent. Hoe gaat het met je? In Sha Allah bigheir!

المملكة المغربية ♥️

Reacties
    21.305
    10-01-2009

MVC Premium MVC Premium
    Citaat Geplaatst door whenyouseeme Bekijk reactie
    قال الله -جل وعلا-: إِنَّ اللَّهَ وَمَلائِكَتَهُ يُصَلُّونَ عَلَى النَّبِيِّ يَا أَيُّهَا الَّذِينَ آمَنُوا صَلُّوا عَلَيْهِ وَسَلِّمُوا تَسْلِيمًا [الأحزاب:56]
    Allahoemma salli ala Moehammad wa ala aali Moehammad kamaa sallaita ala Ibrahim wa ala aali Ibrahim innaka Hamidum Majid

المملكة المغربية ♥️

Reacties
    21.305
    10-01-2009

MVC Premium MVC Premium
    Citaat Geplaatst door whenyouseeme Bekijk reactie
    اميرة العربية

كيف حالك؟

About the dua in jouw hoekje daar wil ik je graag over vertellen dat de saheeh dua die overgeleverd is vanuit de Sunnah als volgt gaat:

Overgeleverd door Anas:

اللَّهُمَّ يَا مُقَلِّبَ الْقُلُوبِ، ثَبِّتْ قَلْبِي عَلَى دِينِك

Opgenomen in adaab al mufrad

Of vanuit de hadith overgeleverd door ibn sam3an alkilabiy:

يَا مُثَبِّتَ الْقُلُوبِ ثَبِّتْ قُلُوبَنَا عَلَى دِينِكَ

Opgenomen in Sunan ibnu Majah

Daarnaast hartstikke fijn dat jij er nog bent. Hoe gaat het met je? In Sha Allah bigheir!
    Djazaak Allah gairan

Shokran voor het vragen, Hamdulilaah bi ghayr.
    Welk oud lid ben jij? Welkom terug

Ja ik ben een oudlid

Reacties
    123
    22-09-2022

Citaat Geplaatst door prinses3arbia Bekijk reactie
    Djazaak Allah gairan

Shokran voor het vragen, Hamdulilaah bi ghayr.
    Welk oud lid ben jij? Welkom terug
    Check hoekje

Wajazaki

المملكة المغربية ♥️

Reacties
    21.305
    10-01-2009

MVC Premium MVC Premium
    اللَّهُمَّ صَلِّ عَلى مُحَمَّدٍ وَعَلَى أَزْوَاجِهِ وَذُرِّيَّتِهِ، كَمَا صَلَّيْتَ عَلَى آلِ إِبْرَاهِيمَ، وَبَارِكْ عَلَى مُحَمَّدٍ وَعَلَى أَزْوَاجِهِ وَذُرِّيَّتِهِ، كَمَا بَارَكْتَ عَلَى آلِ إِبْرَاهِيمَ، إِنَّكَ حَمِيدٌ مَجِيدٌ

المملكة المغربية ♥️

Reacties
    21.305
    10-01-2009

MVC Premium MVC Premium
    Allahumma salli `ala Muhammadin, wa `ala aali Muhammadin, kama sallayta `ala aali Ibrahima, innaka Hamidum Majid.

Allahumma barik `ala Muhammadin, wa `ala aali Muhammadin, kama barakta `ala aali Ibrahima, innaka Hamidum Majid

Ja ik ben een oudlid

Reacties
    123
    22-09-2022

اللهم صل على محمد عبدك ورسولك، كما صليت على إبراهيم ، وبارك على محمد، وعلى آل محمد، كما باركت على إبراهيم، وعلى آل إبراهيم، إنك حميد مجيد

Ja ik ben een oudlid

Reacties
    123
    22-09-2022

اللهم صل على سيدنا محمد النبي الامي وعلى اله وصحبه وسلم

المملكة المغربية ♥️

Reacties
    21.305
    10-01-2009

MVC Premium MVC Premium

المملكة المغربية ♥️

Reacties
    21.305
    10-01-2009

MVC Premium MVC Premium
    اللَّهُمَّ صَلِّ عَلى مُحَمَّدٍ وَعَلَى أَزْوَاجِهِ وَذُرِّيَّتِهِ، كَمَا صَلَّيْتَ عَلَى آلِ إِبْرَاهِيمَ، وَبَارِكْ عَلَى مُحَمَّدٍ وَعَلَى أَزْوَاجِهِ وَذُرِّيَّتِهِ، كَمَا بَارَكْتَ عَلَى آلِ إِبْرَاهِيمَ، إِنَّكَ حَمِيدٌ مَجِيدٌ

المملكة المغربية ♥️

Reacties
    21.305
    10-01-2009

MVC Premium MVC Premium

المملكة المغربية ♥️

Reacties
    21.305
    10-01-2009

MVC Premium MVC Premium