Advertentie: bereik met Marokko.nl vrijwel alle Marokkaanse jongeren


Bekijk volle/desktop versie : Islam Gelatine???



ghazella
07-06-2002, 02:23


SALAAM ALEIKOM MENSEN IK HAD EEN VRAAGJE IS GELATIEN HARAM OF NIET DE ENE KEER HOOR IK VAN WEL EN DE ANDERE KEER WEER VAN NIET WAT IS HET NOU ALVAST BEDANKT

ghazella
07-06-2002, 13:43
KAN NIEMAND ME HELPEN?? KOM OP MENSEN HELP ME DAN EFFE

MissCasa
07-06-2002, 13:46
WAT IS GALATIEN ALS IK VRAGEN MAG :D

Stille
07-06-2002, 20:50
Gelatine is haram geloof me maar.

MissPoetic
08-06-2002, 15:29


salaam oelaikoem mensen, Gelatine is inderdaad HEEL VAAK of bijna ALTIJD gemaakt van botten van dieren, varkens, koeien enz. het is een bindmiddel om de snoepjes en dergelijke bij elkaar te houden, MAAR ik moet zeggen dat ik ook heb gehoord dat het haram is, en dan hoor ik weer dat het niet haram is TWIJFELACHTIGHEID dus, maar ikzelf neem het zekere voor het onzekere en laat vele soorten snoepjes liggen, mentos, drop, winegums, sommige soorten stimorol, fruitella, kikkertjes, maar ja...NOGMAALS IK WEET HET NIET ZEKER, groetjes..........

ghazella
09-06-2002, 20:05
heee mensen bedankt voor jullie reaties. ik weet genoeg