Bekijk volle/desktop versie : Een aantal wapens tegen de djins en de vervloekte shayateen (duivels)

28-06-2010, 15:22
Allereest salaam alaikom wa rahmatulah wa barakatuh...
Bismilah...

Verlos jezelf dagelijks van depressies..verdriet..huilbuien...slechte gedachtes...weinig eetlust..bedorven levensvreugde ...etc...dit komt omdat jij of zij beste lezer nog steeds achteloos is tegenover de regels van Allah de Almachtigedie hij opgelegd heeft aan alle wereldbewoners in Zijn Qor'an en Sunnah (leefstijl van de Profeet Mohammed vrede zij met hem).
JIJ DAAR! bent nog steeds achteloos ten opzichte van de leefstijl van de Profeet Mohammed sw.

En daardoor ben JIJ OP DIT MOMENT een heel makkelijke prooi geworden voor JOU natuurlijke vijanden ...de djins (boze geesten) en de shayateen (duivels)....
O Zwakke dienaar bescherm jezelf voor het te laat is !.....

LEER ZE GOED...SCHRIJF ZE DESNOODS OP
WANT DIT ZAL JOU REDDING ZIJN INSHALLAH TEGEN HET KWAAD..
EN JOU GELUK IN DIT WERELD EN DE VOLGENDE

Dagelijkse afspraak

Citeer elke dag deze 4 soerat

Soerah al naas- ''Audu bi rabbi annaas min sharri al waswaasi al khannaas min alladi yowaswisu fie sodoori annaas minna al djinnati wa annaaas'' [/SIZE]

Soerah al falaq- [SIZE=4]''Qol audu bi rabbi al falaq min sharri maa galaq wa min sharri ghaasiqin ida waqab wa min sharri nafaatati fil 'oqad wa min sharri haasidin ida hasad''[/SIZE]

Soerah al ichlaas- [SIZE=4]''Qol howa Allahu ahad Allahu assamad lam yalid wa lam yulad wa lam yakun lahu kufu'an ahad'' [/SIZE]

[SIZE=3]en Soerah al kaafiroen [/SIZE] [SIZE=4]''Qol yaa ayuha al kaafiroen laa abudu maa tabuduun wa laa antum aabidoen maa abud wa laa ana abidun maa abattum wa maa antum aabidoen maa abud lakoem dienukum wa liya dieen'' [/SIZE]

wanneer je wakker wordt en wanneer je slaapt
2x per dag dus

Enkele spreuken die inshallah zullen helpen om de djins te doden en weg te jagen uit jullie lichamen en huizen en kamers....en de vervloekte shayateen in het nauw zullen drijven en dit alles ''bi idnilah'' met de hulp van Allah de Beschermer..

LEER ZE GOED UIT JE HOOFD EN PAS ZE DAGELIJKS TOE WANT ALLEEN DAN BEN JE BESCHERMD BESTE BROEDER OF ZUSTER....!!

Dit zijn de dua's waarmee de Profeet Mohammed hulp zocht bij Allah tegen het kwaad.......
[SIZE=4]
''A3oedoebillahi minna ashaytaani ar-razieem''[/SIZE]

(Ik zoek toevlucht bij Allah tegen de vervloekte duivel)
[SIZE=4]
''A3oedoebillahi min kalimaati allaahi at-taaamatti min kulli aynin wa haammah wa kullu shaytaannin maried''[/SIZE]

(Ik zoek toevlucht bij de Heilige Woorden van Allah tegen elke boze oog en tegen elke ramp...en tegen elke gestoorde duivel)

Amien
[SIZE=4]
''A3oedoebillahi min hammazati ashayaatieen wa a3udu bika rabbie ann yahdoroon''[/SIZE]

(Ik zoek toevlucht bij U O Allah Mijn Heer! tegen de influisteringen van de duivels en Ik zoek toevlucht bij U O Allah dat zij aanwezig zullen zijn...)

Amien

DE ABSOLUTE HOOFDWAPEN TEGEN DE DUIVELS EN DJINS....!

Citeer Ayaat ul kursie (de Troonvers)
[SIZE=5]
''Allahu laa ilaaha illa huwa al hayyu al qayuuum laa ta'guduhuu sinnatun wa laa naawm..laahu maa fi samaawaati wal ard..man da alladi yashfa3u 3indahu ila bi idnih...ya'laamu maa bayna aaydiehiem wa maa galfahum...wa laa yuhitoena bi shay'ien min ilmihie illaa bi maa shaa'...wasi3a kursiyuhu asamaawaati wal ard...wa laa yauduhu hifhduhumaa wa huwa al aaliu al adeem...

''Hij is Allah de Enige er is geen god dan Hij de Levende de Bestaande..geen sluimer of slaap kan Hem omvatten...tot Hem behoort alles in de Hemelen en Aarde..wie is hij die bij hem voorspraak kan doen buiten Zijn toestemming...? Hij weet wat tussen hun handen is en wat zich achter hun bevind...en zij kunnen niks van Zijn Kennis omvatten behalve datgene wat Hij wil...Zijn Troon strekt zich uit over de Hemelen en Aarde..en het waken over beiden vermoeit Hem niet....en Hij de Allerhoogste de Glorieze..''

Hou je aan de regels van Allah en Zijn Profeet dan zul je beschermd worden...! Inshallah

Wa alaikom asalaam wa rahmatullah wa barakatuh

28-06-2010, 15:27

zeer belangrijk!

30-06-2010, 15:33
nog veel meer..

dat hierboven is slechts een begin hoor, mijn beste broeder...

djins bezitten een lichaam bijna nooit zonder reden. voor elke reden heb je een andere behandelmethode nodig.

groet smileyy

01-07-2010, 02:51

Citaat door Maroc98:
Allereest salaam alaikom wa rahmatulah wa barakatuh...
Bismilah...
Wa 'alaykoum Asalaam wa Rahmatoulahi wa Barakatouhou,

Citaat door Maroc98:

Soerah al naas- ''Audu bi rabbi annaas min sharri al waswaasi al khannaas min alladi yowaswisu fie sodoori annaas minna al djinnati wa annaaas'' [/SIZE]
Dit klopt niet beste broeder:

Bismi Al-Lahi Ar-Raĥmāni Ar-Raĥīm

Qul 'A3ūdhu Birabbin-Nāsi
Malikin-Nās
'Ilahin-Nās
Min Sharril-Waswāsil-Khannāsi
Al-Ladhī Yuwaswisu Fī Şudūrin-Nās
Minal-Jinnati Wan-Nās

Citaat door Maroc98:

[SIZE=3]en Soerah al kaafiroen [/SIZE] [SIZE=4]''Qol yaa ayuha al kaafiroen laa abudu maa tabuduun wa laa antum aabidoen maa abud wa laa ana abidun maa [COLOR="DarkRed"]abattum wa maa antum aabidoen maa abud lakoem dienukum wa liya dieen'' [/COLOR][/SIZE]
Dat moet zijn abadtum:

Citaat door Maroc98:

[SIZE=4]
''A3oedoebillahi min kalimaati allaahi at-taaamatti min kulli aynin wa haammah wa kullu shaytaannin maried''[/SIZE]
Correctie:
A3udu Bi-kalimaati Laahi tamaati min kulli shaytanin wa hamma,wa min kulli 3aynin lamma.

Citaat door Maroc98:

[SIZE=4]

''A3oedoebillahi min hammazati ashayaatieen wa a3udu bika rabbie ann yahdoroon''[/SIZE]
Correctie:

A3udu Bikalimaati Laahi tamaati min ghadabihi wa 3iqabihi wa min sharri 3ibadihi wa min hamazaati shayatien wa an ya7daruun.

Citaat door Maroc98:

Citeer Ayaat ul kursie (de Troonvers)
[SIZE=5]
''Allahu laa ilaaha illa huwa al hayyu al qayuuum laa ta'guduhuu sinnatun wa laa naawm..laahu [COLOR="darkRed"]maa fi samaawaati wal ard..man da alladi yashfa3u 3indahu ila bi idnih...ya'laamu maa bayna aaydiehiem wa maa galfahum...wa laa yuhitoena bi shay'ien min ilmihie illaa bi maa shaa'...wasi3a kursiyuhu asamaawaati wal ard...wa laa yauduhu hifhduhumaa wa huwa al aaliu al adeem...[/COLOR]

Dat rode gedeelte moet zijn maa fie samawaatie wa maa fiel ard:

Allahu Lā 'Ilāha 'Illā Huwa Al-Ĥayyu Al-Qayyūmu ۚ Lā Ta'khudhuhu Sinatun Wa Lā Nawm ۚ Lahu Mā Fīs-Samāwāti Wa Mā Fīl-'Arđi ۗ Man Dhā Al-Ladhī Yashfa5u 3Indahu 'Illā Bi'idhnih ۚ Ya3lamu Mā Bayna 'Aydīhim Wa Mā Khalfahum ۖ Wa Lā Yuĥīţūna Bishay'im Min `Ilmihi 'Illā Bimā Shā'a ۚ Wasi3a Kursīyuhu As-Samāwāti Wa Al-'Arđa ۖ Wa Lā Ya'ūduhu Ĥifžuhumā ۚ Wa Huwa Al-3Alīyu Al-3Adžīm